Hakkımızda
1968 yıllarındaki teknolojik imkansızlıklara ve insanların süt ürünlerini kendilerinin üretip tüketmelerinden kaynaklanan Pazar sıkıntısına rağmen yılmamış, her geçen yıl kendini yenileyerek teknolojiye ayak uydurmaya çalışmıştır. İşletmemiz 1996 senesine kadar adi ortaklık olarak devam etmiş, 13.06.1996 tarihinden itibaren limited şirketi olarak hizmetini devam ettirmiştir.
 
Yine aynı sene içerisinde 1994 yılında yapımına başlanan, şehir merkezine 5 km. uzaklıkta İstanbul yolu üzerinde 4.250 m2 arazide 2800 m2 kapalı alanı bulunan yeni fabrikasına taşınmıştır. İşletme kapasitesi 50 ton olan fabrikamızda hijyen kurallarına uygun pastörizasyon işlemlerini uygulayarak 20-25 ton süt işleyerek mamül üretmekteyiz. Halen üretmekte olduğumuz mamüller, pastörize günlük süt, vakumlu yoğurt, tereyağı, kaymak,beyaz peynir çeşitleri ,kaşar ,örgü peyniri ve ismi kendi firmamıza ait mahalli tabirimiz olan  CİMCİK YOĞURDU  üretilmektedir. Teknolojik açıdan bulunduğu yeri yeterli görmeyen firmamız her gün daha da büyüyerek kendini ve ürün yelpazesini genişletmeye çalışmaktadır.
 
2009 yılında İstanbul Çırağan Otel’de Tüketici Akamedisi tarafından yapılan araştırmalar sonuçlarına göre kalite ve inovasyon uygulamalarında örnek teşkil edeb ve her sektörden bir firmaya verilen “AB  Kalite Ödülü” firmamıza takdil edilmiştir. Ödülü Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Durmaz dönemin AB Baş Müzakereci ve Devlet Bakanı Egemen BAĞIŞ’tan almıştır.
Bize Ulaşın

Telefon : 0274 216 13 47
Fax : 0274 216 13 47
E-Posta : info@cimcikyogurdu.com
Adres : Kütahya-Eskişehir Karayolu 5. Km. KÜTAHYA
Kurumsal

- Hakkımızda
- Vizyon & Misyon
- Belgelerimiz
- Ödüllerimiz
- İnsan Kaynakları
Ürünler

- Yoğurt - Ayran
- Peynir
- Bal - Reçel
- Yağ
- Dondurma
Haberler

"Sizlere elektronik ortamda da hizmet verebilmek için kurumsal web sitemiz yayınına başlamıştır."

Copyright © 2019 - Cimcik Yogurdu. Tüm Hakları Saklıdır.